Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj. Tak už je mi rok. To to letí, že? Takže tento měsíc byl trošku hektický. Nejdřív jsem dostal hrozný průjem, který trval asi 4 dny. Cokoli jsem snědl, bylo vzápětí venku. Máma mi nestíhala pomalu ani měnit plínky Smiley. A samozřejmě to bylo těsně před návštěvou doktorky. Mamka říkala, že holt musím dodržet tradici, kterou zavedla Niki. Ta byla těsně před roční návštěvou u doktorky taky nemocnáa zhubla půl kila. Já jsem zhubl asi jenom 20-30dkg. Takže 23.6. jsem byl na kontrole a mé míry jsou: Váha 8,8kg a výška 75cm.

No a pak bylo pár dní hezky, tak nám mamka napouštěla malý bazének, takže jsem se mohl cachtat a to já móc rád. Ale ve velkém bazénu se mi vůbec nelíbilo, i když mě držela babička. Ale když tam vlezla mamka, tak to bylo jiný... To se mi tam líbilo a pěkně jsem se tam vycachtal Smiley. Prostě máma je máma, co si budeme povídat.

No a jinak mamku zlobím, protože se na ni pořád věším, tahám ji za nohavice a chci se nosit, nebo aspoń držet v náručí, abych všechno dobře viděl. Takže mi mamka říká, že jsem její koule na noze. A ono opravdu - pořád jí na noze visím, takže nemůže ani udělat krok Smiley.

No a oslava mých narozenin proběhla taky dobře. Ten den bylodocela hezky, takže jsme grilovali. Samozřejmě jsem dostal spoustu dárečků, i když některé dárečky byly praktické - oblečení, a taky krásný dort. Svíčku za mě sfoukla Nikča, páč já to ještě neumím. Já jsem akorát do toho dortu hrábnul packou a tak jsem se  vypleštil, že jsem ho ani nechtěl jíst Smiley. Ale masíčko jsem si dal a taky trošku písku Smiley. Ale celý ten den byl pro mě dost náročný, přece jenom nejsem zvyklý na tolik lidí.

A málem bych zapomněl. Začínám být šibal, vyvádím hlouposti a hrozně se jim směju. A čekám na hlouposti, které na mě dělá máma a směju se už napřed. Je ze mě teď prostě veselá kopa . A už vůbec se nebojím cizích lidí. Ale musím si je napřed trošku okouknout a pak užje to v pohodě.

Tak zase někdy....

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek